mgr Ewa Micor – dyrektor d/s medycznych w Uzdrowiskowym Centrum Aktywnego Seniora w Ustroniu. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach na kierunku Zarządzania i uzyskała tytuł zawodowy magistra zarządzania w służbie zdrowia.

Posiada również wyższe wykształcenie pielęgniarskie. Odbyła kursy kwalifikacyjne w zakresie pielęgniarstwa kardiologicznego, pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz pielęgniarstwa rodzinnego. Ukończyła również wiele kursów specjalistyczne z dziedziny pielęgniarstwa. Od 1987 -2012 roku pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach na oddziale chirurgii ogólnej i naczyniowej. Od początku uczestniczyła w tworzeniu Uzdrowiskowego Centrum Aktywnego Seniora. Obecnie wraz z całym zespołem terapeutycznym dba o wysoką jakość świadczonych usług oraz o profesjonalną pielęgnacje i zadowolenie seniorów.

 

Renata Ziółkowska – kierownik ds. administracyjnych w Centrum Aktywnego Seniora „JUHAS” w Ustroniu.

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Katowicach wydział Dietetyka. Odbyła kursy z zakresu zasad żywienia i dietetyki w zakładach żywienia zbiorowego. Od 1987 do 2014 roku pracowała w Przedsiębiorstwie Uzdrowiskowym „Ustroń” w Sanatorium „Równica”, w tym ostatnie siedem lat jako Kierownik Żywienia. Zdobyła doświadczenie w organizacji pracy i kierowania dużym zespołem . Dodatkowo przez pięć lat pełniła funkcję Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością ISO oraz Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności Przez trzy lata udzielała konsultacji jako dietetyk w poradni diabetologicznej. Obecnie, od początku działalności Centrum Aktywnego Seniora, uczestniczy wraz z wykwalifikowanym personelem w tworzeniu i prawidłowym funkcjonowaniu strony hotelowej i gastronomicznej, by spełnić potrzeby, oczekiwania i życzenia seniorów.

 

Aleksandra Lehmann - Dyrektor Sanatorium "Zacisze" Szczawno Zdrój"

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do Sanatorium Zacisze w Szczawnie Zdrój.  Ośrodek położony jest w strefie uzdrowiskowej przy Parku ZdrojowymW Sanatorium Zacisze mamy nowoczesną bazę zabiegową, wykwalifikowany personel. Dbamy żeby posiłki były zdrowe i przygotowane ze świeżych oraz sezonowych produktów. Zależy mi na tym by kuracjusze wyjeżdżali od nas zadowoleni, zrelaksowani cieszący się lepszym samopoczuciem oraz zdrowiem.

 

mgr Jadwiga Balawender

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Od 2012 r. pełni funkcję dyrektora w Domu Pomocy Społecznej ,,Zielone Wzgórza,, w Rościszowie. Posiada dyplom pracownika socjalnego oraz ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku : organizacja i zarządzanie jednostkami pomocy społecznej.  Wcześniej pracowała jako opiekunka, a później pracownik socjalny w domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

 

O nas

Zobacz również:


Domy opieki

Turnusy rehabilitacyjne

Lokomat

Cyber oko
 
Specjalistyczne Centrum
Pielęgnacyjno-Opiekuńcze Ewa-Med. sp. z o.o.

ul. Trzebnicka 49
55 -120 Oborniki Śląskie
Tel/fax 71 310 14 13