Sanatorium Uzdrowiskowe ZACISZE w Szczawnie Zdroju
 

 

Aleksandra Lehmann - Dyrektor Sanatorium "Zacisze" Szczawno Zdrój"

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do Sanatorium Zacisze w Szczawnie Zdrój.  Ośrodek położony jest w strefie uzdrowiskowej przy Parku Zdrojowym. W Sanatorium Zacisze mamy nowoczesną bazę zabiegową, wykwalifikowany personel. Dbamy żeby posiłki były zdrowe i przygotowane ze świeżych oraz sezonowych produktów. Zależy mi na tym by kuracjusze wyjeżdżali od nas zadowoleni, zrelaksowani cieszący się lepszym samopoczuciem oraz zdrowiem.

 

 


 

Sanatorium Uzdrowiskowe ZACISZE to niewielkie, kameralne sanatorium, a panująca tu rodzinna atmosfera dobrze wpływa na samopoczucie przebywających gości. Ośrodek położony jest w strefie uzdrowiskowej, w odległości 500m od centrum miasta, do którego droga wiedzie przez urokliwe ścieżki Parku Zdrojowego. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1,2,3-osobowe o standardowym wyposażeniu oraz nowoczesną bazę leczniczą Malownicze położenie placówki na obrzeżach Parku Zdrojowego sprzyja spacerom oraz rehabilitacji ruchowej na świeżym powietrzu, która prowadzona jest pod kierunkiem doświadczonych instruktorów. Szczawno Zdrój to nie tylko sanatoria i zasoby naturalne, ale również historia, przyroda i liczne atrakcje turystyczne. Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne naszego uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne, wewnętrzny spokój, a co najważniejsze znacznie poprawić stan zdrowia.

 

Przyjmujemy na pobyty współfinansowane przez NFZ oraz komercyjne w ramach których leczymy choroby:

Posiadamy 59 łóżkową bazę hotelową w pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami. 

Część pokoi i łazienek ma w pełni zlikwidowane bariery architektoniczne. Pokoje wyposażone są w TV , ogólnodostępny Internet , instalację przywoławczą , monitorującą. Baza żywieniowa ze stołówką, hotelowa, zabiegowa i pozostała jest dostępna bez potrzeby wychodzenia z budynku (winda, podjazdy dla wózków).

Dysponujemy szeroką bazą zabiegową w miejscu:

 

Dysponujemy własnym rozległym terenem parkowo-rekreacyjnym z siłownią zewnętrzną miejscem na grila i ognisko. Na terenie naszego ośrodka znajduje się monitorowany parking. 

 

Realizujemy 4 rodzaje programów rekreacyjno-usprawniających dla:

 

Turnusy dla Osób niepełnosprawnych z obrzękiem limfatycznym kończyn górnych i dolnych w szczególności dla kobiet po mastektomii prowadzone wg. Zasad Kompleskowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP):

DODATKOWO Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa jest wspomagana przez:

Pobyty rehabilitacyjne obejmuje:

 

Turnus Aktywny Senior

Turnus rehabilitacyjny po urazach, wypadkach, kontuzjach

1) zakwaterowanie w Sanatorium Uzdrowiskowym Zacisze

2) program profilaktyki medycznej min.:

a) całodzienne wyżywienie uwzględniające dietę dostosowaną do stanu zdrowia kuracjusza,

b) opiekę medyczna:

Dodatkowo płatne:

7-dniowe turnusy rehabilitacyjne po urazach, wypadkach, kontuzjach już od: 7 dni od 770zł, 14 dni 1490zł

Zobacz pełny cennik

 


 

Nasze Ośrodki

Zobacz również:


Domy opieki

Turnusy rehabilitacyjne

Lokomat

Cyber oko
 
Specjalistyczne Centrum
Pielęgnacyjno-Opiekuńcze Ewa-Med. sp. z o.o.

ul. Trzebnicka 49
55 -120 Oborniki Śląskie
Tel/fax 71 310 14 13